NOWY DOM PARTEROWY NA SPRZEDAŻ W STANIE DEWELOPERSKIM

O NAS DOMY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ NASZE REALIZACJE USŁUGI BUDOWLANE KONTAKT
Mapa Strony
   O NAS Copyright © 2003 by Domy Imperial  
Firma Imperial powstała w 2003 r. Początki naszej działalności to usługi remontowo-budowlane na terenie Niemiec. Od roku 2007 specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, energooszczędnych, wykonanych na płytach fundamentowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres usług budowanych oraz wykończeniowych. Świadczymy usługi głównie w naszym regionie tj. Koszalina i okolic.

Aktualnie, we współpracy z Parter House Deweloper Koszalin, realizujemy budowę osiedla domów jednorodzinnych w Jamnie, nowo powstałej dzielnicy Koszalina. Osiedle zlokalizowane jest w odległości kilkuset metrów od brzegu Jeziora Jamno z dostępem do portu jachtowego oraz przeprawy promowej prowadzącej do Mielna. Na terenie osiedla zaprojektowano domy parterowe w stanie deweloperskim oraz pod klucz.

Imperial œwiadczy następujące usługi, budowa płyt fundamentowych, murowanie, tynkowanie, docieplanie i wykończenie elewacji, roboty ziemne, wykopy, budowa przyłączy gazowych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, wewnętrzne prace wykończeniowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Imperial - tel. 693-598-537.
Koszalin, Zwycięstwa 40/87
Tel. 693-598-537